Rabalux Dětské noční svítidlo medvěd BALOO 0,40W 29lm 3000K+RGB IP20,16x11,1cm
Číslo výrobku 7040835Popis výrobku
Číslo výrobku 7040835
Dětské noční svítidlo medvěd BALOO od Rabalux
Toto dětské noční svítidlo ve tvaru roztomilého medvídka BALOO z kolekce dětského osvětlení značky Rabalux se stane nepostradatelným společníkem Vašeho dítěte. Na nejmenší působí uklidňujícím dojmem a pocitem bezpečí. Svítidlo můžete umístit na noční stolek nebo si ho vzít v noci s sebou po bytě jako příjemné noční osvětlení. Je vybaveno dobíjecí lithium-iontovou baterií 5 V s kapacitou 1200 mAh. Dobíjení je možné pomocí přiloženého USB-C kabelu.
Svítidlo je vyrobeno z na dotek příjemného a odolného silikonu a je vybaveno LED světelným zdrojem s výkonem 0,4 W a světelným tokem 29 lm. Disponuje 2 režimy svícení - režimem svícení v teplotě chromatičnosti 3000 K, která odpovídá uklidňující a relaxační teplé bílé barvě světla, a režimem s funkcí proměnlivých barev RGB. Pro zapnutí svítidla postačí zmáčknout na spodní straně ON/OFF spínač a dále svítidlo ovládat pouhým poplácáním - 1. poplácání teplá bílá barva, 2. poplácání proměnlivé barvy RGB, 3. poplácání vypnuto.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Teplá bílá barva světla pro odpočinek
Osvětlení s teplou bílou barvou světla bychom mohli přirovnat ke světlu svíčky nebo západu slunce. Teplá bílá navozuje pocit klidu, proto je tato barva vhodná do odpočíváren, například ložnic, dětských pokojů či obývacích pokojů.
Stupeň krytí IP20
Svítidla se stupněm krytí IP20 jsou taková elektrická zařízení, která dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, jsou odolná proti vniknutí malých cizích předmětů a nejsou chráněna proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
RABALUX CZ Svítidla s.r.o.
Kaštanová 141/a
Královka centrum
617 00 Brno
infocz@rabalux.com
5998250354095
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Styl: | Výjimečné |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Typ Stojací a stolní lampa: | Designové stojací lampy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 200 g |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šířka: | 11,1 cm |
| Hloubka: | 11,1 cm |

















