Rabalux Dětské noční svítidlo jednorožec UNICOO0,45W 30lm 3000K+RGB IP20 14x11cm
Číslo výrobku 7040827Popis výrobku
Číslo výrobku 7040827
Dětské noční světlo jednorožec UNICOO od Rabalux
Okouzlující a všestranná dětská lampa UNICOO se stane oblíbenou součástí každého dívčího dětského pokoje. Plastovou lampu ve formě jednorožce doplňuje vícebarevné, na dotek jemné silikonové stínítko. Noční světlo s možností RGB lze ztlumit dotykovým spínačem, takže jas lze nastavit dle potřeby.
Svítilna se dobíjí pomocí USB-C kabelu, napětí baterie je 3,7 V a kapacita 1200 mAh. Doba nabíjení je 4,5 hodiny a provozní doba se pohybuje od 8 do 50 hodin. Dekorativní lampa s noční funkcí má zabudovaný LED světelný zdroj s příkonem 0,45 W, jasem 30 lumenů se stínítkem, 55 lumenů bez stínítka a životností 10 000 hodin. Světelný zdroj má barevnou teplotu chromatičnosti 3000 K a vyzařuje odpovídající teplé bílé světlo. Může pomoci vytvořit v místnosti útulnou, domácí atmosféru a tento typ světla je ideální také pro relaxaci a spánek. Noční svítidlo Unicoo má výšku 140 mm, šířku 110 mm a délku kabelu 500 mm.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Teplá bílá barva světla pro odpočinek
Osvětlení s teplou bílou barvou světla bychom mohli přirovnat ke světlu svíčky nebo západu slunce. Teplá bílá navozuje pocit klidu, proto je tato barva vhodná do odpočíváren, například ložnic, dětských pokojů či obývacích pokojů.
Stupeň krytí IP20
Svítidla se stupněm krytí IP20 jsou taková elektrická zařízení, která dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, jsou odolná proti vniknutí malých cizích předmětů a nejsou chráněna proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
RABALUX CZ Svítidla s.r.o.
Kaštanová 141/a
Královka centrum
617 00 Brno
infocz@rabalux.com
5996595760205
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Styl: | Výjimečné |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Světelný tok v lumenech: | 30 lm |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Typ Stojací a stolní lampa: | Designové stojací lampy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 150 g |
| Výška: | 14,0 cm |
| Šířka: | 8,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |

























