Rabalux Dětské noční svítidlo dinosaur DINOO 0,45W 30lm 3000K+RGB IP20 14x13cm
Číslo výrobku 7040868Popis výrobku
Číslo výrobku 7040868
Dětské noční svítidlo dinosaur DINOO od Rabalux
Dětská lampa DINOO se spoustou dalších funkcí bude oblíbeným doplňkem do dětského pokoje každého chlapečka, který miluje dinosaury. Pestrobarevnou plastovou lampu s jemným dotekem doplňuje pestrobarevný silikonový obal. Noční světlo s možností RGB lze ztlumit dotykovým spínačem, takže jas lze nastavit dle potřeby.
Svítilna se dobíjí pomocí USB-c kabelu, napětí baterie je 3,7 V a kapacita 1200 mAh. Doba nabíjení je 2,5 hodiny a provozní doba se pohybuje od 6 do 10 hodin. Dětská lampa s noční funkcí má zabudovaný LED světelný zdroj s příkonem 0,45 W, jasem 30 lumenů se stínítkem, 55 lumenů bez stínítka a s životností 10 000 hodin. Světelný zdroj má barevnou teplotu 3000 K a vyzařuje odpovídající teplé bílé světlo. Pomůže vám vytvořit v místnosti útulnou, domácí atmosféru, která je ideální pro navození nálady na spánek a relaxaci. Rozměry dekorativní lampy DINOO jsou tyto: výška 140 mm, šířka 130 mm, délka kabelu 500 mm.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Teplá bílá barva světla pro odpočinek
Osvětlení s teplou bílou barvou světla bychom mohli přirovnat ke světlu svíčky nebo západu slunce. Teplá bílá navozuje pocit klidu, proto je tato barva vhodná do odpočíváren, například ložnic, dětských pokojů či obývacích pokojů.
Stupeň krytí IP20
Svítidla se stupněm krytí IP20 jsou taková elektrická zařízení, která dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, jsou odolná proti vniknutí malých cizích předmětů a nejsou chráněna proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
RABALUX CZ Svítidla s.r.o.
Kaštanová 141/a
Královka centrum
617 00 Brno
infocz@rabalux.com
5996595760212
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Styl: | Výjimečné |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Světelný tok v lumenech: | 30 lm |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Typ Stojací a stolní lampa: | Designové stojací lampy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 150 g |
| Výška: | 14,0 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Hloubka: | 13,0 cm |



























