Paul Neuhaus Halogenová stolní lampa Pino, 28W, ocelová, pr. 14 x 44,5 cm
Číslo výrobku 6720908Popis výrobku
Číslo výrobku 6720908
Stolní lampa Pino zaujme svým krásným, téměř klasickým designem. Snadno se ovládá pomocí dotykového stmívače. Dodává se s halogenovou žárovkou G9 s příkonem 28W a svou teplou bílou barvou světla s teplotou chromatičnosti 2800 Kelvin vytváří příjemnou atmosféru. Díky flexibilnímu ramenu máte možnost variabilně nastavit výšku lampy. Díky opálově matnému sklu vyzařuje krásné neoslňující světlo a může se stát elegantním doplňkem vašeho obývacího prostoru.
Údaje výrobce
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248169759
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | G9 |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Druh stmívání: | dotykový stmívač |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Klasická |
| Materiál těla: | Železo |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | Halogen |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Světelný tok v lumenech: | 370 lm |
| Možnost nastavení výšky: | Výškově nastavitelné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,62 kg |
| Výška: | 40,0 cm |
| Šířka: | 14,0 cm |
| Hloubka: | 14,0 cm |



