Led stolní svítidlo Ananas
Číslo výrobku 5543475Popis výrobku
Číslo výrobku 5543475
Led svítidlo Ananas, zelená a žlutá barva s bílým podstavcem, včetně spínače zap./vyp., na baterie 3xAA nejsou součástí
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122036435
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Nepřímé osvětlení: | Nepřímé světlo |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 180 g |
| Výška: | 30,0 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Hloubka: | 8,5 cm |



