KingBerry Stolní LED lampička CRYSTAL, RBG, pr. 11 x 11,5 cm
Číslo výrobku 6858344Popis výrobku
Číslo výrobku 6858344
Stolní RGB LED lampa, která napodobuje strukturu a vzhled křišťálu. Bezdrátová, s pohodlným ovládáním dotekem nebo pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení. Nabíjení přes USB-port (nabíječka není součástí balení).
RGB pro efekt
RGB LED osvětlení disponuje možností změny barvy světla, které vzniká překrytím tří základních barev - červené (Red), zelené (Green) a modré (Blue). Bílá barva u RGB LED osvětlení nemá takový světelný tok a odstín jako bílé světlo u LED osvětlení s jednou barvou světla. V případě, že chcete plnohodnotnou bílou barvu světla, můžete si zvolit RGB+W osvětlení, kde vedle RGB čipů jsou i čipy bílé barvy světla. Tento typ osvětlení je vhodný jako designový doplněk.
LED svítidla s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED svítidla, které vám oproti klasickým svítidlům při používání ušetří až 75 % energie. Ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP20
Zařízení se stupněm krytí IP20 jsou dostatečně chráněna proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, jsou odolné proti vniknutí malých cizích předmětů a nejsou chráněna proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
Kanlux s.r.o.
Sadová 618
738 01 Frýdek-Místek
obchod@kanlux.cz
8595715701356
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Tvar: | Koule |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Proměnlivé barvy RGB |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | S vypínačem |
| Typ Stojací a stolní lampa: | Stolní lampy |
| Svítidlo se svorkou: | Ne |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 666 g |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 11,0 cm |
| Hloubka: | 11,0 cm |
0,02



















