GLOBO Stolní svítidlo METALIC 21690 béžové, pr. 170 mm
Číslo výrobku 5091772Popis výrobku
Číslo výrobku 5091772
Stolní svítidlo Globo METALIC 21690 o průměru 170 mm a výšce 280 mm. Vyrobeno z kovu (pískový) a stínidla z textilu (pískové). S kabelem o délce 1,2 m a vypínačem. Vhodné pro 1 žárovku E14 max. 40 W 230 V.
Údaje výrobce
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371301904
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Klasická |
| Materiál těla: | Železo |
| Materiál stínidla: | Látka |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 340 g |
| Výška: | 28,0 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 17,0 cm |





