GLOBO Stolní svítidlo FAMOUS 24880 400 x 590 mm, černá
Číslo výrobku 5091939Popis výrobku
Číslo výrobku 5091939
Stolní svítidlo Globo Famous 24880 o rozměru 400 x 590 mm. Tělo svítidla je vyrobeno z kovu, stínidlo z plastu. Nastavitelný krk s vypínačem. Vhodné pro 1 žárovku s paticí E27 max. 40 W 230 V. Žárovky nejsou součástí balení.
Údaje výrobce
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371162147
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E27 |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Železo |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,40 kg |
| Výška: | 59,0 cm |
| Šířka: | 15,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |





