GLOBO Stolní svítidlo Clarke černé/zlaté 1bodové 25 x 11 x 11 cm
Číslo výrobku 5457445Popis výrobku
Číslo výrobku 5457445
Čtvercové stolní svítidlo (10 cm x 10 cm) z této řady boduje individuálním ušlechtilým designem. Stolní svítidlo o výšce 25 cm je tvořeno především z černého textilu ozdobeného hezky tvarovaným dekorativním perforováním, který je z vnitřní strany potažen zlatou fólií. Toto vnitřní osvětlení má jednu objímku typu E14, díky které si můžete sami zvolit žárovku (max. 40W), a tudíž rozhodovat o intenzitě a barvě světla. Díky sériovému vypínači a 150 cm dlouhému připojovacímu kabelu je flexibilně použitelné.
Údaje výrobce
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371363476
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Látka |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | S vypínačem |
| Max. výkon světelného zdroje: | 40 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 340 g |
| Výška: | 25,0 cm |
| Šířka: | 11,0 cm |
| Hloubka: | 11,0 cm |





