GLOBO Stolní lampa Antique I matný nikl
Číslo výrobku 5091756Popis výrobku
Číslo výrobku 5091756
Stolní lampa Antique I sestává z elegantního podstavce z matného niklu a harmonického stínidla z alabastrového skla. Tato lampa ve starožitném stylu se perfektně hodí do klasicky a elegantně zařízených interiérů.
Lampa s objímkou E14 je dimenzována pro maximální příkon 40 W.
Údaje výrobce
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371256839
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E14 |
| Nepřímé osvětlení: | Nepřímé světlo |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Klasická |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 820 g |
| Výška: | 27,0 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 17,0 cm |



