EGLO Stolní svítidlo Cossano 45 cm
Číslo výrobku 5003744Popis výrobku
Číslo výrobku 5003744
Stylová stolní lampa Cossano sestává z dřevěných lamel v barvě javoru a kulatého stínidla. Pro optimální řešení prostoru můžete v této sérii lampu kombinovat s různými závěsnými svítidly.
Lampa s objímkou E27 je dimenzována pro maximální příkon 60 W. Vhodná žárovka je k dostání samostatně.
Údaje výrobce
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759949525
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Objímka: | E27 |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Dřevo |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 525 g |
| Výška: | 45,0 cm |
| Šířka: | 22,5 cm |
| Hloubka: | 22,5 cm |



