Kronotex Laminátová podlaha Basic D4617 dub Welsh 193 x 1376 x 8 mm
Číslo výrobku 6579494Popis výrobku
Číslo výrobku 6579494
Laminátové podlahy SWISS KRONO
Základním materiálem laminátových podlah SWISS KRONO je vysoce kvalitní dřevo. Inovativní laminátová technologie zajišťuje stylové podlahové krytiny, které splňují požadavky na snadnou péči, odolnost a vnitřní klima. Tato technologie je založena na dřevovláknitých deskách s vysokou hustotou (HDF), které jsou vylepšeny atraktivním dekorativním papírem a autentickou povrchovou strukturou. Od dezénů z přírodního dřeva s deskami a verzí s dlaždicovým vzhledem až po modely se synchronními póry pro originální texturu, různé řady značky SWISS KRONO nabízí vše, co byste mohli chtít nebo potřebovat.
Sofistikovaný vzhled, odolný materiál
Pokud jde o podlahu, její vzhled je jen polovina úspěchu, neboť laminát je stále často denně vystaven mechanickému namáhání. Klade se na něj nábytek a další předměty různých hmotností, které ještě nenašly stálý domov, nesčetněkrát po povrchu přešlapují vycházkové boty a do konstrukce mohou pronikat nečistoty. Výsledek je nenápadný, ale časem může být zřejmý a rušivý: škrábance, promáčkliny a úlomky je nutné vyměnit, což může být nákladné.
Proto jsou podlahy SWISS KRONO opatřeny robustní ochrannou fólií odolnou proti poškrábání, která chrání laminátové podlahy před mechanickým poškozením. I spodní strana laminátu má vysokou úroveň zpracování v podobě kompaktní jemné fólie, která chrání dřevěné jádro před vlhkostí a zajišťuje, že laminát zůstane tvarově stálý.
Laminátové podlahy lze díky zámkovému spoji jednoduše instalovat, samozřejmostí je jejich snadná údržba.
Třída zátěže 23/31
Třídy zátěže vyjadřují, pro jakou zátěž jsou konkrétní podlahy konstruovány. Pro každý druh krytiny existuje řada kritérií, podle kterých se pak daná krytina rozdělí do těchto zobecňujících tříd, které usnadňují výběr vhodného materiálu pro určitou plochu. Je nutné také brát v úvahu konkrétní podmínky v konkrétní místnosti (způsob pokládky, stav podkladu, druh obuvi, značný provoz na jednom místě apod.).
Laminátové podlahy se zátěžovou třídou 23 jsou vhodné do bytových prostor pro plochy s intenzivním provozem, jako jsou schodiště, kuchyně a chodby. Zátěžová třída 31 je vhodná do komerčních prostor s nízkým nebo občasným využitím (např. ložnic, hotelů, konferenčních místností a malých kanceláří.)
Údaje výrobce
SWISS KRONO Sp. z o. o.
Serbska 56
68-200 Żary
plza.sekretariat@swisskrono.com
4032271203244,4032271216565
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barevný odstín: | Střední |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Kročejová izolace: | Bez izolace kročejového hluku |
| Imitace dekoru: | Dub |
| Třída odolnosti proti oděru: | AC 3 |
| Obsah balení: | 8 ks |
| Obsah: | 2,12 m² |
| Druh pokládky: | Zámkový systém |
| Vzhled: | Dřevo |
| Užitková třída: | 23/31 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 14,8 kg |
| Výška: | 6,4 cm |
| Šířka: | 19,3 cm |
| Hloubka: | 137,6 cm |
















