Kronoflooring Laminátová podlaha dub Saxon Ocean Merigold 1288 x 245 x 7 mm
Číslo výrobku 6778203Popis výrobku
Číslo výrobku 6778203
Laminátové podlahy Kronoflooring
Laminátové podlahy si udržují fantastickou reputaci pro své všestranné použití. Neexistuje téměř žádná oblast interiéru, kde by se laminátové podlahy nedaly použít. Ať už v dětském pokoji, obývacím pokoji, kanceláři nebo obchodech s mazlíčky i bez - laminátové podlahy jsou krásné, nekomplikované, robustní a odolné.
Všestranné laminátové podlahy Kronoflooring se přizpůsobí jakémukoli prostoru, od útulných domácností po rušné kanceláře. Díky široké škále tlouštěk, tříd otěru a vzorů můžete najít perfektní řešení pro vaši podlahu, které bude odpovídat vašemu stylu a potřebám. Užijte si odolnost, snadnou údržbu a nadčasovou krásu prémiových laminátových podlah Kronoflooring.
Antibakterální komfort
A.B.C. antibakteriální komfort zabraňuje růstu bakterií na vaší podlaze a poskytuje vám klid, který pochází ze zdravého domácího prostřední (testováno na Staphylococcus aureus)
Odolné vůči skvrnám
Dokonce i odolné tekutiny, jako je olej, víno nebo káva, lze snadno setřít a odolný povrch podlahy jej neabsorbuje.
Rychlá a čistá pokládka 1clic 2go pure bez lepidla
Laminátovou podlahu Kronoflooring můžete nainstalovat rychle a jednoduše pomocí Click systému "1 clic 2go pure", který kompletně nahrazuje lepidlo. Díky tomu je podlaha okamžitě pochozí a poškozené části podlahy jednoduše a rychle v případě potřeby vyměníte.
Vhodné pro podlahové vytápění
Podlaha je kompatibilní s nízkoteplotními systémy podlahového vytápění a chlazení. Maximální teplota podlahy by neměla překročit 27 °C, a to jak u klasických teplovodních, tak u elektrických topných systémů. Oba typy podlahového vytápění se instalují do podkladu a je nutné důsledně dbát montážního návodu.
ECO Friendly (ECO INSTITUT TESTED PRODUCT, PEFC)
Podlahy jsou standardně šetrné k životnímu prostředí, vyrobené z 90 % ze dřeva pocházejícího z udržitelně obhospodařovaných lesů. A co víc, celý výrobní řetězec - od surovin až po hotový výrobek byl certifikován a pravidelně kontrolován nezávislými odborníky, což zajišťuje klid pro vás a ochranu našeho životního prostředí.
Certifikace Modrý Anděl
Nejstarší ekoznačka na světě Modrý Anděl se uděluje výrobkům a službám, které jsou ve všech směrech šetrné k životnímu prostředí, splňují zdravotní a bezpečnostní standardy. Technické požadavky na označované výrobky a služby jsou posuzovány nezávislou porotou ekoznačky (Environmental Label Jury).
Certifikace FloorScore
FloorScore je certifikace zaměřená na kvalitu vnitřního ovzduší. Certifikaci uděluje nezávislá organizace SCS Global Services a garantuje, že podlahové materiály splňují přísné normy emisí těkavých organických sloučenin (VOC).
Údaje výrobce
Kronoflooring GmbH
Mühlbacher Straße 1
1561 Lampertswalde
sales-diy@kronoflooring.com
4042456597266
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barevný odstín: | Světlá |
| Tloušťka: | 7 mm |
| Kročejová izolace: | Bez izolace kročejového hluku |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Vhodné pro podlahové topení |
| Imitace dekoru: | Dub |
| Tvar hran: | S obvodovou V-spárou |
| Třída odolnosti proti oděru: | AC 4 |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Vhodné do vlhkého prostoru |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Nesnadno hořlavé (Bfl, Cfl) |
| Obsah: | 2,84 m² |
| Druh pokládky: | Zámkový systém |
| Vzhled: | Dřevo |
| Užitková třída: | 23/32 |
| Voděodolné: | Vodotěsný |
| Odolnost proti vodě: | 10 917 651 h |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 16,3 kg |
| Výška: | 7 mm |
| Šířka: | 24,5 cm |
| Hloubka: | 128,8 cm |









