Kaindl Laminátová podlaha Masterfloor Laminate dub Stone 1383 x 193 x 8 mm
Číslo výrobku 6175376Popis výrobku
Číslo výrobku 6175376
Laminate MASTERFLOOR by KAINDL
Laminate - to jsou osvědčené všestranné podlahové krytiny. Robustní, špínu odpuzující, snadno udržovatelné a extrémně odolné - splní každou výzvu. Podlahy Laminate jsou zejména oblíbené díky velkému množství rozměrů a nevyčerpatelnému množství dekorů. Nechte se inspirovat vzhledem přírodního dřeva, kreativními barvami a autenticky vypadajícím povrchem!
Vlastnosti podlah Kaindl Masterfloor Laminate
- Odolné vůči poškrábání
- Bez obsahu PVC
- Ekologicky přívětivé
- Antibakteriální
Struktura podlah Kaindl Masterfloor Laminate
- Krycí vrstva odolná vůči opotřebení s autentickým povrchem
- Dekorativní vrstva
- Utemovací vrstva
- Optima HDF jádro
- Vyrovnávací vrstva
Užitková třída 32
Užitková třída je standardním způsobem dělení podlahových krytin podle doporučené zátěže a použití. Podlahy užitkovou třídou 32 jsou určeny do komerčních prostor s průměrným provozem, například do školních jídelen, malých kanceláří, butiků a dalších.
Třída oděru AC 4 - Velmi silné zatížení
Třída oděru nám říká, jak je laminátová plovoucí podlaha odolná vůči oděru a obrusu a jaká je odolnost povrchové vrstvy k ochození. Podlahy s třídou oděru AC 4 jsou vhodné do všech místností v době či bytě a jsou doporučovány i pro větší domácí mazlíčky. Zároveň je vhodná pro využití v komerčních prostorech s průměrným provozem.
MASTERFLOOR by KAINDL
Podlahy Masterfloor vynikají živými povrchy a nesrovnatelnou autenticitou. Vyzařují nadčasovou krásu a přirozenost. Díky širokému množství odstínů a formátů jsou vhodné prakticky kamkoli a zapadnou do každého designového konceptu. Podlahy Masterfloor jsou kvalitním výrobkem z Rakouska. Nesou pečeť Modrý Anděl a splňují nejpřísnější požadavky na znečištění a emise eko-Institutu a mají certifikaci PEFC.
Údaje výrobce
M. Kaindl GmbH
Kaindlstraße 2
5071 Wals
office@kaindl.com
9006936077728
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barevný odstín: | Střední |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Kročejová izolace: | Bez izolace kročejového hluku |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Vhodné pro podlahové topení kromě elektrického |
| Imitace dekoru: | Dub |
| Třída odolnosti proti oděru: | AC 4 |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,74 kg |
| Výška: | 8 mm |
| Šířka: | 19,3 cm |
| Hloubka: | 138,3 cm |









