Kaindl Laminátová podlaha Masterfloor Laminate dub Bodense 1383 x 193 x 7 mm
Číslo výrobku 6175350Popis výrobku
Číslo výrobku 6175350
Laminate MASTERFLOOR by KAINDL
Laminate - to jsou osvědčené všestranné podlahové krytiny. Robustní, špínu odpuzující, snadno udržovatelné a extrémně odolné - splní každou výzvu. Podlahy Laminate jsou zejména oblíbené díky velkému množství rozměrů a nevyčerpatelnému množství dekorů. Nechte se inspirovat vzhledem přírodního dřeva, kreativními barvami a autenticky vypadajícím povrchem!
Vlastnosti podlah Kaindl Masterfloor Laminate
- Odolné vůči poškrábání
- Bez obsahu PVC
- Ekologicky přívětivé
- Antibakteriální
Struktura podlah Kaindl Masterfloor Laminate
- Krycí vrstva odolná vůči opotřebení s autentickým povrchem
- Dekorativní vrstva
- Utemovací vrstva
- Optima HDF jádro
- Vyrovnávací vrstva
Užitková třída 31
Užitková třída je standardním způsobem dělení podlahových krytin podle doporučené zátěže a použití. Podlahy s užitkovou třídou 31 jsou určeny do komerčních prostor s nízkým nebo občasným využitím, například do ložnic, hotelů, konferenčních místností, malých kanceláří aj.
Třída oděru AC 3 - Silné zatížení
Třída oděru nám říká, jak je laminátová plovoucí podlaha odolná vůči oděru a obrusu a jaká je odolnost povrchové vrstvy k ochození. Podlahy s třídou oděru AC 3 jsou vhodné do všech místností v bytě, do místností s vysokou frekvencí pohybu a pro komerční prostory s malou frekvencí provozu, například malé kanceláře a hotelové pokoje.
MASTERFLOOR by KAINDL
Podlahy Masterfloor vynikají živými povrchy a nesrovnatelnou autenticitou. Vyzařují nadčasovou krásu a přirozenost. Díky širokému množství odstínů a formátů jsou vhodné prakticky kamkoli a zapadnou do každého designového konceptu. Podlahy Masterfloor jsou kvalitním výrobkem z Rakouska. Nesou pečeť Modrý Anděl a splňují nejpřísnější požadavky na znečištění a emise eko-Institutu a mají certifikaci PEFC.
Údaje výrobce
M. Kaindl GmbH
Kaindlstraße 2
5071 Wals
office@kaindl.com
9006936077698
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barevný odstín: | Světlá |
| Tloušťka: | 7 mm |
| Kročejová izolace: | Bez izolace kročejového hluku |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Vhodné pro podlahové topení kromě elektrického |
| Imitace dekoru: | Dub |
| Třída odolnosti proti oděru: | AC 3 |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,52 kg |
| Výška: | 7 mm |
| Šířka: | 19,3 cm |
| Hloubka: | 138,3 cm |










