BALAKRYL Vrchní barva na radiátory Radet 0603 slonová kost 0,7 kg
Číslo výrobku 1577097Popis výrobku
Číslo výrobku 1577097
BALAKRYL Radet je vrchní barva určená k novým i renovačním nátěrům těles teplovodního topení, ale i nátěry kovů jako pozinkovaný nebo ocelový plech, hliník, měď a další. Vhodné k nátěrům radiátorů, ohřívačů vody, teplovodních vedení, potrubních rozvodů, bojlerů apod.
Vlastnosti:
- Odolá vysokým teplotám až do 105 °C
- Hladký a lesklý vzhled
- Dobré aplikační vlastnosti
- Rychleschnoucí
- Výborný rozliv
- Vynikající přilnavost
- Výborná kryvost
- Ekologická
- Vodou ředitelná
- Do interiéru i exteriéru
- Vydatnost 6-9 m2/kg v 1 vrstvě
- Doba spotřeby 3 roky v původním uzavřeném obalu. Vyvarujte se skladování v mrazu a při vysokých teplotách.
Aplikace:
1. Obsah před aplikací důkladně rozmíchejte. Radiátory natírejte vychladlé.
2. Základní nátěr - povrch zbavte rzi a očistěte od mastnoty. Podklad natřete základní antikorozní barvou Balakryl Antikor v 1-2 vrstvách.
3. Vrchní nátěr - pokud jsou radiátory opatřeny základním nátěrem, je nutné nesoudržný nátěr odstranit a povrch očistit od mastnoty.
4. Na takto upravené povrchy můžete nanášet neředěný BALAKRYL Radet v 1-2 vrstvách v intervalu 4-6 hodin při teplotě 20 °C. Teplota podkladu a okolí nesmí klesnout pod 10 °C.
5. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou.
Údaje výrobce
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
8595026844001,5996281048297
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Topná tělesa |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Odolnost proti oděru za mokra DIN EN 13300: | 2 - Odolnost proti oděru |
| Teplota zpracování: | 10 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání |
| Přetíratelný od cca: | 6 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 4 h |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Spotřeba m2/ml: | 10 ml |
| Vhodný pro podklad: | Kov, železo, ocel, obroušené staré nátěry |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Základní materiál: | Akryl |
| Bez rozpouštědel: | Neobsahuje rozpouštědla |
| Dlouhodobá ochrana: | S dlouhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Lesklé provedení |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Třída krycí schopnosti: | 1 - Nejvyšší krycí síla |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 810 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |









