Dulux Rychlá renovace Keramické obklady šedá, 0,75 l
Číslo výrobku 6488522Popis výrobku
Číslo výrobku 6488522
DULUX RYCHLÁ RENOVACE KERAMICKÉ OBKLADY je vodou ředitelná barva pro renovační nátěry povrchů jako je dlažba, keramika, mramor a porcelán. Barva je určena pro vnitřní použití. Snadno se používá, protože nepotřebujete základ. Získané nátěry se vyznačují hladkým povrchem a vynikajícím dekorativním efektem. Dvousložkový výrobek.
Technické parametry:
- Teoretická vydatnost: až 12 m2/l
- Počet vrstev: 2 vrstvy
- Zasychání: suchý na dotek po cca 1 h, přetíratelný po 6 h
- Aplikace: válečkem
Údaje výrobce
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
8590627983142
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Interiér |
| Vzhled: | Saténový vzhled |
| Přetíratelný od cca: | 6 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 1 h |
| Voňavé vlastnosti: | Bez výrazného zápachu |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Slouží současně i jako základní nátěr |
| Vhodný pro podklad: | Obkladačky |
| Objem (l): | 0,75 l |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 933 g |
| Výška: | 11,9 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |







