Kala Schwarzwalder purpurová
Číslo výrobku 4636411Popis výrobku
Číslo výrobku 4636411
Kala "Schwarzwalder" je letní květina. Vysazuje se na jaře. Půda by měla být dobře propustná pro vodu, aby rostlinka neshnila. Kalu lze velmi dobře kombinovat s kanou a fréziemi. Ideální pro květinové záhony nebo úzké záhonky u cesty.
Údaje výrobce
Royal De Ree Holland B.V.
Lisserbroekerweg 60
2165 BG Lisserbroek
info@holland-selection.nl
8711148279143
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva květu: | Purpurová |
| Vhodné do interiéru: | Nevhodné do interiéru |
| Obsah stačí pro (kus nebo metr): | 1 |
| Doba k sázení: | Březen - květen |
| Velikost cibulky: | 12/14 |
| Hloubka sázení (cm): | 10,0 cm |
| Jedlé: | Nejedlé |
| Vhodné do květináče: | Vhodné do květináče |
| Stanoviště: | Slunné až polostinné |
| Max. výška růstu v cm: | 60 cm |
| Mrazuvzdorné: | Není mrazuvzdorné |
| Vhodné jako řezané květiny: | Nevhodné jako řezaná květina |
| Konec kvetení: | Říjen |
| Začátek kvetení: | Červen |
| Odstup rostlin: | 30 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 33 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 13,5 cm |
| Hloubka: | 6,0 cm |
POKUD DOJDE K VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ TENTO PRODUKT JIŽ OBJEDNAT!




