Scheurich Květináč 250 černý granit, pr. 30 cm
Číslo výrobku 4652707Popis výrobku
Číslo výrobku 4652707
Květináč Scheurich série 250 Wave Globe je stylový, silnostěnný květináč s elegantně zaoblenými hranami. Unikátní a inovativní. Skutečně lehoučký, odolný proti mrazu a charakteristický svým jedinečným, konturovaným tvarem. Vyrobeno v Německu.
Údaje výrobce
Scheurich GmbH & Co. KG
Gottlieb-Wagner-Straße 2
63924 Kleinheubach/Main
online-service@scheurich-group.de
4033083250518
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Antracitová/černá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 10 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 682 g |
| Výška: | 22,2 cm |
| Šířka: | 30,0 cm |
| Hloubka: | 30,0 cm |



















