Nádoba na rostliny 51 x 49 cm
Číslo výrobku 5369152Popis výrobku
Číslo výrobku 5369152
Tento květináč dodá každé zahradě středomořskou atmosféru a je vyroben z trvanlivé keramiky. Květináč je vhodný pro venkovní použití, avšak Vaše rostliny a nádoby byste měli chránit před mrazem.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121390286,4048123114910
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Terakota |
| Povrch: | 1 |
| Materiál: | Hlína |
| Tvar: | Kuželovitý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Objem: | 108,0 l |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek není z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 0 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 19,0 kg |
| Výška: | 50,0 cm |
| Šířka: | 51,0 cm |
| Hloubka: | 51,0 cm |



