Mega Collections Květináč Clayfibre Egg Pot autentická šedá pr. 25 x 25 cm
Číslo výrobku 6417711Popis výrobku
Číslo výrobku 6417711
Květináče a truhlíky Mega Collections z řad Arizona, Texas, Utah a Clayfibre jsou vyrobeny z materiálu Clayfibre, který tvoří směs sklolaminátu a jílu a vizuálně se nápadně podobají výrobkům z hlíny. Materiál se vyznačuje nízkou hmotností a přirozeným vzhledem. Má také dobrou UV odolnost, což znamená, že je chráněn před škodlivým slunečním zářením. Při správné výsadbě je mrazuvzdorný do -10 °C. Květináč je odolný proti dešti a jeho barva zůstává nedotčena i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Nízká hmotnost navíc usnadňuje manipulaci a přepravu.
Květináče a truhlíky jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Drenážní otvor umožňuje odvod přebytečné vody. Při použití v interiéru doplňte květináče a truhlíky podmiskami.
Údaje výrobce
Mega Collections BV
Veerweg 2
5145NS Waalwijk
info@megacollections.eu
8714075024220
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Fibreclay |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Objem: | 15,0 l |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek není z recyklátu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,94 kg |
| Výška: | 25,0 cm |
| Šířka: | 25,0 cm |
| Hloubka: | 25,0 cm |





