Květináč průměr 30 cm x 25 cm šedý
Číslo výrobku 5607163Popis výrobku
Číslo výrobku 5607163
Květináč lze použít na zelené nebo kvetoucí rostliny. Lze ho umístit jak do obývacího pokoje, tak do zahrady. Květináč má betonový vzhled a kulatý, vypouklý tvar. Díky svému průměru 30 cm a výšce 25 cm je vhodný pro větší rostliny. Květináč je vyroben z materiálu Fibreclay, robustního a odolného materiálu.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124271315,4007876546638
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Strukturované |
| Materiál: | Fibreclay |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Neodolný vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Použití: | Exteriér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,98 kg |
| Výška: | 24,5 cm |
| Šířka: | 29,5 cm |
| Hloubka: | 29,5 cm |





