GARDENICO Květináč Camelie antracitová pr. 12 x 10,2 cm
Číslo výrobku 7032980Popis výrobku
Číslo výrobku 7032980
Květináče a misky GARDENICO Camelie
Lehký a praktický květináč Camelie, dostupný v široké škále velikostí. Díky jeho provedení jej lze použít jako samostatný květináč nebo dokonale zapadne do dekorativních obalů na květináč (modely Ella, Ruby, Cobble, Tulipan, Crystal, Lora).
Doplňte květináč lehkou a zároveň pevnou miskou s masivním okrajem ze stejné série.
Vyrobeno z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Plastkon product s. r. o.
Hlavní 147
790 84 Mikulovice
info@plastkon.cz
8595096936064
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináč |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| Objem: | 0,7 l |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Použití: | Interiér a exteriér |
| Připevnění: | Volně stojící |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 23 g |
| Výška: | 10,2 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 12,0 cm |
















