Florus Květináč Fiore Alessia antracitový pr. 55 cm
Číslo výrobku 5098744Popis výrobku
Číslo výrobku 5098744
Florus květináč Fiore Alessia značky zaujme svým moderním designem. Je vyroben z robustního plastu a je vhodný na terasy, balkony nebo střešní zahrádky nebo i na plochy ve větších zahradách.
Údaje výrobce
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
4027371103198,8711904519346
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Antracitová/černá |
| Povrch: | Lesklé provedení |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Oválný |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 100 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,74 kg |
| Výška: | 37,0 cm |
| Šířka: | 55,0 cm |
| Hloubka: | 55,0 cm |









