Ebertsankey Květináč Cilindro pr. 40 cm terakota
Číslo výrobku 1180553Popis výrobku
Číslo výrobku 1180553
Nadčasový Ebertsanky květináč Cilindro se krásně hodí do každé zahrady. Květináč je odolný a stabilní. Praktické otvory zajišťují odtok přebytečné vody a brání tak uhnívání kořenů. Ke každému květináči Cilindro existuje vhodná miska, která zajišťuje optimální zásobování rostliny a chrání terasu nebo balkon před skvrnami.
Údaje výrobce
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
8719606009110
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 100 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 550 g |
| Výška: | 30,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |













