Ebert Květináč Cilindro průměr 30 cm antracitový
Číslo výrobku 5525449Popis výrobku
Číslo výrobku 5525449
Ebert květináč Cilindro boduje nadčasovým designem, a proto se perfektně hodí do každé zahrady. Květináč je velmi stabilní a bez problémů vydrží malé nárazy. S předpřipravenými odvodňovacími otvory máte jednoduchý odvodňovací systém pro vaše rostliny. Pro každý Ebert květináč Cilindro je k dostání vhodná miska pod květináč (není součástí dodávky), pomocí níž je rostlina zásobována vodou. Miska pod květináč kromě toho chrání váš balkon nebo terasu proti vzniku skvrn.
Údaje výrobce
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
8719606009066
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové truhlíky |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | S funkcí zavlažování |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 100 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 272 g |
| Výška: | 22,5 cm |
| Šířka: | 30,0 cm |
| Hloubka: | 30,0 cm |















