Deroma Květináč Millennium Vaso antracitový pr. 43,5 x 53,5 cm
Číslo výrobku 5689500Popis výrobku
Číslo výrobku 5689500
Deroma Millennium
Deroma Millennium to jsou květináče a truhlíky ve vzhledu přírodního kamene. Vyznačují se moderním designem a jsou vyrobeny z lehkého a odolného plastu, jsou odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům, mrazuvzdorné a recyklovatelné. Zesílené dvoustěnné okraje se solidními hranami a pevné vnitřní spoje zajišťují dlouhou životnost.
Květináče Millennium Vaso jsou navíc vybaveny zásobníkem na vodu, který zajišťuje dostatečný příjem vody pro vaše rostliny. Květináče jsou k dispozici v různých velikostech a barvách.
Údaje výrobce
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
191942097231,191942012494
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Antracitová |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Objem: | 48,0 l |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek není z recyklátu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,50 kg |
| Výška: | 54,0 cm |
| Šířka: | 44,0 cm |
| Hloubka: | 44,0 cm |







