Ebertsankey Květináč na zábradlí Mediterran antracitový 50 x 30 cm
Číslo výrobku 1108034Popis výrobku
Číslo výrobku 1108034
Ebertsankey květináč na zábradlí Mediteran Vám pomůže ozdobit Váš balkon za několik vteřin. Přiložená upevňovací sada zabezpečuje stabilní upevnění na balkoně. Integrovaná ochrana proti přetečení navíc zajišťuje, aby mohla přebytečná voda odtékat a vaší rostlině nehnily kořeny.
Údaje výrobce
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
8719606009028
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Truhlíky |
| Barva: | Antracitová/černá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 100 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 540 g |
| Výška: | 22,5 cm |
| Šířka: | 50,0 cm |
| Hloubka: | 30,0 cm |











