1.4.2020 4:23


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Floraworld Vyvýšený záhon Welle 240 cm x 80 cm x 82 cm antracitový

Číslo výrobku 5705751
  • S ochranou hran
  • Snadná montáž
  • Odolný vůči povětrnostním vlivům
Informace o výrobku
 
5 999,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Upozorňujeme, že z důvodu velkého objemu objednávek, může být zboží doručeno se zpožděním. Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ú

Popis výrobku

Číslo výrobku 5705751

Floraworld vyvýšený záhon je vyrobený ze stabilního ocelového plechu a je opatřený lakem. Záhon je vlnitý a má oválný tvar. Ochrana hran zabraňuje poranění. Díky ideální výšce šetří vyvýšený záhon při práci záda a je vhodný k osázení bylinkami, květinami, salátem, zeleninou atd.
Antracitová barva
Šířka 240 cm, hloubka 80 cm, výška 82 cm

Optimálně navršte vrstvu po vrstvě
Pro optimální výnos při sklizni je enormně důležité správné složení vašeho vyvýšeného záhonu. Neboť perfektní uspořádání zaručuje optimální zásobování rostlin živinami. Nejspodnější vrstva by se měla skládat ze zeleného odpadu (rozdrcené větve) a řezanky. Pak se doporučuje vrstva z drnů, přičemž strana s trávou směřuje nahoru. Nad trávu poté umístěte mírně tlející listí a zahradní odpad. Poté smíchejte zahradní zeminu a polozralý kompost. Jako poslední a vrchní vrstva přijde nyní kvalitní substrát pro pěstování květin, rostlin nebo bylinek. Individuálnímu osázení vyvýšeného záhonu zcela podle vašich představ nestojí už nic v cestě.

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:15,6kg
Výška:82,0cm
Šířka:2,40m
Hloubka:80,0cm

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru