6.4.2020 2:57


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Floraworld Vyvýšený záhon Season 60 cm x 30 cm x 80 cm antracitový

Číslo výrobku 5705645
  • Nožičky s plastovými kryty
  • Včetně otvorů na odtékání vody
  • Práce šetrná k zádům
Informace o výrobku
 
1 299,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 5705645

Floraworld vyvýšený záhon Season je vyrobený se stabilního práškově lakovaného ocelového plechu a má zesílené rohy. Plastové krytky na nožičkách slouží k ochraně podkladu. Včetně uzavíratelného otvoru na odtékání vody, aby se zabránilo přemokření. Vyvýšený záhon je ideální k osázení bylinkami, květinami, salátem, zeleninou atd.
Snadná montáž
Na 30 litrů zeminy
Antracitová barva
Šířka 60 cm, hloubka 30 cm, výška 80 cm

Optimálně navršte vrstvu po vrstvě
Pro optimální výnos při sklizni je enormně důležité správné složení vašeho vyvýšeného záhonu. Neboť perfektní uspořádání zaručuje optimální zásobování rostlin živinami. Nejspodnější vrstva by se měla skládat ze zeleného odpadu (rozdrcené větve) a řezanky. Pak se doporučuje vrstva z drnů, přičemž strana s trávou směřuje nahoru. Nad trávu poté umístěte mírně tlející listí a zahradní odpad. Poté smíchejte zahradní zeminu a polozralý kompost. Jako poslední a vrchní vrstva přijde nyní kvalitní substrát pro pěstování květin, rostlin nebo bylinek. Individuálnímu osázení vyvýšeného záhonu zcela podle vašich představ nestojí už nic v cestě.

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:5,0kg
Výška:80,0cm
Šířka:60,0cm
Hloubka:30,0cm

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru