Kotevní šroub se šestihrannou hlavou M10 x 40 mm SW10,5 pozink. pozink. 20 ks
Číslo výrobku 4775334Popis výrobku
Číslo výrobku 4775334
Vruty a šrouby se šestihrannou hlavou
Šrouby se šestihrannou hlavou se používají v mnoha oblastech včetně stavebnictví, strojírenství, automobilového průmyslu a domácích oprav. Jedná se o jedny z nejbezpečnějších spojovacích prvků a používají se pro rozebíratelné spojování materiálů.
Drážka s vnitřním šestihranem (imbus)
Drážka s vnitřním šestihranem, běžně nazývaná imbus, se používá především pro šrouby s válcovou hlavou, které umožňují utahování a povolování pomocí imbusového klíče nebo bitu. Tato drážka je velmi rozšířená a používá se v mnoha aplikacích, včetně montáže nábytku, strojů, elektroniky a dalších výrobků.
Pozinkovaná ocel (bílá/žlutá/černá)
Vruty z pozinkované oceli nejsou dlouhodobě odolné vůči povětrnostním vlivům, ani při použití v měkkých dřevinách, proto nejsou doporučovány pro použití v exteriéru. V exteriéru jsou použitelné pouze v případě, že místo je chráněno před přímým působením povětrnostních vlivů. Jsou vhodné pro třídu provozu 1 a 2, ta je charakterizována vlhkostí materiálu odpovídající teplotě 20°C a relativní vlhkostí okolního vzduchu přesahující 65% pouze po několik týdnů v roce. V této třídě provozu nepřesahuje vlhkost u většiny dřeva jehličnatých dřevin 12% (jedná se především o obývané interiéry).
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874780836
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Hlava: | Šestihranná hlava |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah Balení: | 20 ks |
| Pohon: | Vnější šestihran |
| Materiál Šrouby: | Ocel |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 700 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |







