Animonda Konzerva pro psy Gran Carno Adult s lososem a špenátem, 400 g
Číslo výrobku 7118037Popis výrobku
Číslo výrobku 7118037
Kompletní krmivo pro dospělé psy (od 1 roku do 6 let) všech plemen s lososem a špenátem.
Animonda Gran Carno Original obsahuje pouze pečlivě vybrané, vysoce kvalitní maso skládající se ze srdce, plic, jater a libového masa. Neobsahuje obiloviny, sóju, umělá barviva a konzervační látky.
Složení:
52 % vepřového (srdce, játra, plíce, maso), 12 % lososa, 4 % špenátu, minerální látky, olej z světlice barvínské.
Analytické složky:
Hrubý protein 10,5 %, obsah tuku 5 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubý popel 2,5 %, vlhkost 79 %.
Doplňkové látky (kg):
Doplňky výživné: 1,4 mg manganu (3b503), 25 mg zinku (3b605), 0,5 mg mědi (3b405), 0,75 mg jódu (3b202).
Uchovávejte v chladu po otevření. Po otevření urychleně spotřebujte.
Údaje výrobce
Plaček s.r.o.
Revoluční 1381
229001 Poděbrady
info@placek.cz
4017721824767
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh krmiva: | Kompletní krmiva |
| Obsah: | 400 g |
| Vhodné pro: | Psi |
| Fáze života: | Dospělý |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 400 g |
| Výška: | 10,8 cm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |





