18.1.2021 21:47


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Solido pro WC

Číslo výrobku 5281282
  • 3 režimy splachování
  • EcoJoy úsporná technologie
  • StarLight chromový povrch
Informace o výrobku
5 999,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5281282

Splachovací set Solido je určený pro předstěnovou montáž, montáž do lehké příčky, obložení sádrokartonem. Kompletně předmontovaný, samonosný ocelový rám s práškovým lakováním, včetně objektových přípojek a upevňovacího materiálu. 2 úchyty pro WC, upevnění keramiky, rozteč šroubů 180/230 mm, PP odpadní koleno DN 90/110 mm, redukce 90/110 mm.

Přípojka vody DN 15 s rohovým ventilem, izolováno od kondenzující vody. Přívod vody je možný zleva / zprava, shora nebo zezadu. Pneumatický odtokový ventil nabízí 3 režimy chodu: 2-činné splachování, start/stop nebo pouze start. Splachovací nádrž lze nastavit na 6 - 9 l (přednastaveno z výroby na 6 l - 3 l).

GROHE EcoJoy technologie pro nízkou spotřebu vody a perfektní průtok, GROHE StarLight odolný chromový povrch proti povrchovému poškození.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Obsahuje připojovací trubku:Ano
Stavební výška:1 130 mm
Ovládání:Zepředu
obsahuje rohový ventil:Ne
Funkce:Dvoustupňové splachování / start/stop
Proplachový objem (l):9

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru