28.2.2021 8:16


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Solido Compact

Číslo výrobku 5400890
  • 2 režimy splachování
  • Závěsné WC
  • SoftClose poklop
  • Antibakteriální duroplast
Informace o výrobku
6 999,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

Objednat online & nechat si doručit 

2-4 dny dodací lhůta

Rezervovat a vyzvednout v mé prodejně 

Připraven k vyzvednutí do 2 hod v prodejně OBI Praha - Štěrboholy

Rezervace není možná

Popis výrobku

Číslo výrobku 5400890

Splachovací set Solido Compact 4 in 1 je určený pro předstěnovou montáž, montáž do lehké příčky, obložení sádrokartonem. Kompletně předmontovaný, samonosný ocelový rám s práškovým lakováním, včetně objektových přípojek a upevňovacího materiálu. 2 úchyty pro WC, upevnění keramiky, rozteč šroubů 180/230 mm, PP odpadní koleno 90 mm, redukce 90/110 mm.

Přípojka vody DN 15 s integrovaným rohovým ventilem a šroubovým spojem bez použití nářadí, izolováno od kondenzující vody. Přívod vody je možný zleva / zprava nebo zezadu. Pneumatický odtokový ventil nabízí 2 režimy chodu: 2-činné splachování a nebo start/stop. Splachovací nádrž lze nastavit na 6 - 9 l (přednastaveno z výroby na 6 l - 3 l).

Závěsné WC sedátko a poklop softclose v elegantním bílém provedení z ABS antibakteriálního duroplastu.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Obsahuje připojovací trubku:Ano
Stavební výška:1 130 mm
Ovládání:Zepředu
Funkce:Dvoustupňové splachování / start/stop

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru