28.2.2021 7:03


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Alcaplast Předstěnový instalační systém do bytových jader

Číslo výrobku 4430047
  • Rámový modul ke kotvení mezi dvě stěny
  • Zatížení přenáší do bočních stěn rozpěrná traverza
  • Nádržka z jednoho kusu a bezešvá
Informace o výrobku
3 499,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 4430047

Alcaplast Předstěnový instalační systém do bytových jader je přizpůsoben k ukotvení mezi dvě stěny nebo do montovaných dřevostaveb. Varianta modulu je určená především pro případy, kdy za instalovaným systémem procházejí domovní instalace (odpady, vzduchotechnika, vodovodní řád apod.). Zatížení do bočních stěn přenáší rozpěrná traveza stavitelná v rozsahu 830 mm - 1200 mm. Díky variabilitě a provedení traverzi se lze vyhnout případným spárám ve zdivu. Správně nainstalovaný nosný prvek je samonosný a nepotřebuje další kotvení nebo vystužení.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:16,9 kg
Výška:117,6 cm
Šířka:51,0 cm
Hloubka:12,5 cm

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru