Dremel Bit na odstraňování zálivkové malty 570

Číslo výrobku 5669643

  • Ideální jako škrabka na čištění spár k odstranění malty z obkladaček a dlažby
  • Na odstranění malty při výměně rozbitých obkladaček
  • Snadné použití jako fréza na obkladačky s nástavcem Dremel na práci s obkladačkami
  • Vysoce kvalitní frézovací nůž na spáry z keramiky
Informace o výrobku
329,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

5 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5669643

Dremel bit na odstraňování zálivkové malty 570 s karbidovou špičkou se používá v nástavci Dremel na odstraňování zálivkové malty z obkladaček a dlažby. Rozbité obkladačky a dlaždice lze snadno a rychle vyměnit. Pro vyfrézování větší hloubky začněte nejprve na povrchu. Poté nastavte větší hloubku a vyfrézujte vše znovu.

Pozor: Fréza by měla maltou pronikat jemně. Netlačte frézu do malty, protože by se mohla poškodit. Obzvláště ve starších domech se musí dávat pozor na kovové vymezovací prvky, které se mohou pod zálivkovou maltou nacházet. Karbidová špička se okamžitě zařízne do obkladačky, když s ní zapnutý nástroj přijde do kontaktu. Dávejte pozor na to, abyste se frézou nedotýkali obkladaček.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:10 g
Výška:5,2 cm
Šířka:1,5 cm
Hloubka:10 mm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru