Umělá kožešina Blush Bordeaux 140 cm x 80 cm
Číslo výrobku 5848601Popis výrobku
Číslo výrobku 5848601
Tato umělá kožešina z kolekce Blush Bordeaux vnese do zařízení elegantní akcent a lze ji použít jako stylovou vnitřní dekoraci do obývacího pokoje, ložnice a pokoje pro hosty. Je vhodná i do místností s podlahovým vytápěním. Je vyrobena ze 100% polyesteru. Koberec s vysokým vlasem se vyznačuje snadnou údržbou. Měkký vlas zajišťuje komfortní pocit při nášlapu. Běhoun má moderní design a vyznačuje se stylem Bordeaux. Má délku 140 cm a šířku 80 cm.
Blush Bordeaux - trendy kolekce ve stylu boudoir
Glam Look vzájemně kombinuje něžné červené odstíny s ušlechtilými červenými akcenty, sametové textilie a měkké splývavé látky. Luxusní vzhled doplňují elegantní zlaté akcenty ve stylu art deco. Kovové, třpytivé a lesklé prvky vnesou do vašeho domova světelné akcenty. Ozdobí váš půvabný domov ušlechtilými materiály a doplňky.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871383962
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Motiv: | Odstín v odstínu |
| Stylové: | Moderní |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výška vlasu cca: | 2 mm |
| Materiál zadní strany: | Syntetické vlákno |
| Materiálové složení: | 100 % polyester |
| Typ výroby: | Vyráběno strojově |
| Protiskluzové: | Není protiskluzový |
| Vhodné pro podlahové topení: | Vhodné pro podlahové topení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,80 kg |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šířka: | 80,0 cm |
| Hloubka: | 140,0 cm |











