Schöner Wohnen Umělá kožešina Tender, bílá, 80 x 150 cm
Číslo výrobku 6376420Popis výrobku
Číslo výrobku 6376420
Schöner Wohnen umělá kožešina Tender okouzlí sametově měkkým povrchem a láká k doteku. Je univerzálně použitelná a všude upoutá pozornost, jako koberec na podlaze nebo jako doplněk na židli. Vyberte si z širokého výběru decentních barev a různých velikostí vhodnou umělou kožešinu podle vlastního vkusu. Kožešina je antistatická, vhodná pro podlahové topení a dá se navíc zcela jednoduše prát na 30 °C.
Technické parametry:
- Materiál: 100 % polyester
- Způsob výroby: strojně tkaná
- Gramáž: cca 900 g/m2
- Celková výška/tloušťka: cca 26 mm
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629169768
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Motiv: | Jiné |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výška vlasu cca: | 26 mm |
| Materiálové složení: | 100 % polyester |
| Typ výroby: | Tkáno strojově |
| Protiskluzové: | Není protiskluzový |
| Vhodné pro podlahové topení: | Vhodné pro podlahové topení |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,08 kg |
| Výška: | 2,6 cm |
| Šířka: | 80,0 cm |
| Hloubka: | 150,0 cm |









