Koberec Velluto 400, taupe, 80 x 150 cm
Číslo výrobku 1149814Popis výrobku
Číslo výrobku 1149814
Ručně tkaný krátkovlasý koberec
Jednobarevný a jednoduchý design tohoto krátkovlasého koberce se dá snadno kombinovat se všemi styly zařízení a nikdy nepůsobí nepatřičným dojmem. Díky vysoké hustotě vlasu a použitému mikropolyesteru je koberec na dotek měkký a tedy maximálně komfortní. Měkké koberce se skvěle se hodí zejména do intenzivně užívaných obytných místností, např. obývacího pokoje nebo ložnice, kde vytváří útulnou a příjemnou atmosféru. Ručně tkaný, krátkovlasý koberec můžete díky jeho decentní grafitové barvě dobře kombinovat s oblíbeným nábytkem, barevnými doplňky a dekorativními předměty. Vytvořte si své zcela individuální bydlení a vyčarujte s tímto krátkovlasým kobercem celkově vyladěný vzhled.
Údaje výrobce
Lalee oHG
Am langen Graben 28b
52353 Düren
contact@lalee.de
4045347301287
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Stylové: | Moderní |
| Materiál kobercového flóru: | 100 % polyester |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Jakost: | Soft Touch |
| Výška vlasu cca: | 17 mm |
| Typ výroby: | Ručně vyrobený |
| Obytný prostor: | Všechny prostory |
| Vhodné pro podlahové topení: | Vhodné pro podlahové topení |
| Protiskluzové: | Není protiskluzový |
| Materiál zadní strany: | Bavlna |
| Materiálové složení: | 100 % polyester |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,36 kg |
| Výška: | 1,7 cm |
| Šířka: | 80,0 cm |
| Hloubka: | 150,0 cm |









