LUX-TOOLS Trubkový kartáč 28 mm
Číslo výrobku 5415237Popis výrobku
Číslo výrobku 5415237
LUX-TOOLS trubkový kartáč s průměrem 28 mm se hodí pro hrubé čištění, odstraňování rzi a nátěru z oceli. Trubkový kartáč není určen pro hliník.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871030255
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pro: | Ocel |
| Materiál: | Bavlna |
| Průměr upnutí: | 28 mm |
| Délka: | 75 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 g |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 2,8 cm |
| Hloubka: | 2,8 cm |





