OSRAM Zavěšení žárovky Pendulum 1906 E27 zlaté
Číslo výrobku 1041375Popis výrobku
Číslo výrobku 1041375
Edition 1906 od firmy Osram vdechuje historickému tvaru žárovky nový život - pomocí nové technologie světla. Díky bezpočtu možností montáže nabízí lampa flexibilní osvětlení. Celohliníková lampa s kvalitním vzhledem, s hedvábně matným povrchem a velkolepými optickými a hmatovými vjemy nalezne své uplatnění v obytných a komerčních prostorách. Se svým redukovaným, průmyslovým designem z klasických materiálů má silný vintage účinek.
Lampa přesvědčí i svou neobvyklou funkčností: díky chytrému systému tažného lanka lze závěsné svítidlo používat extrémně flexibilně buď jako samostatný zdroj světla, nebo je lze kombinovat s dalšími svítidly - podle požadované podoby zařízení a intenzity osvětlení.
Údaje výrobce
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075003217,4058075228016
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál těla: | Hliník |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Objímka: | E27 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 481 g |
| Výška: | 8,4 cm |
| Šířka: | 6,8 cm |
| Hloubka: | 6,8 cm |













