Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

OBI Stojánková páková dřezová baterie Manar nízkotlaká bílá

Číslo výrobku 4296695

  • Nízkotlaká vodovodní baterie pro použití s bojlery nebo podpultovými ohřívači vody
  • Otočná o 132°: Praktická, dosáhne na všechna místa ve dřezu
  • baliv - stvořeno pro život
Informace o výrobku
 
1 999,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Další výrobky ze série

Popis výrobku

Číslo výrobku 4296695

Bílá rozšiřuje: baliv kuchyňská vodovodní baterie KI-1186 N zaujme decentním výběrem barev a skvělým vzhledem. Lesklá chromovaná tryska a sokl kontrastují s bílou pákou, korpusem a výtokovým ramínkem. Plochá páka je klasickou kombinací s výtokovým ramínkem směřujícím dopředu a nahoru. Představuje nejen hezké optické řešení. Čištění dřezu nebo omývání nádobí je díky otočné baterii velmi snadné. Výtokové ramínko můžete otočit o 132°.

Voda teče během chvilky
Směšovací tryska zajišťuje měkký proud vody. Po montáži ji můžete ihned používat: Již jsme pro vás zabudovali kvalitní kartuši s keramickými těsnicími kroužky. A protože toužíte po koupelně, která dlouho vydrží, je koupelnová vodovodní baterie vyrobena ze solidní mosazi. Bílý povrch je opatřen elegantními chromovými detaily. A abyste nestrávili s montáží příliš mnoho času, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat.

baliv - stvořeno pro život
Kuchyně je duší vašeho domova - nejen, že zde vaříte a jíte, ale také se zde smějete, slavíte, hádáte se a usmiřujete. Zkrátka - zde se odvíjí váš život. Proto je pro nás důležité, abyste se tu cítili obzvláště dobře. Naše baliv kuchyňské vodovodní baterie vás spolehlivě provází náročnými všedními dny. Klademe velký důraz na to, aby naše vodovodní baterie slučovala kvalitu, design a funkčnost a mohla vám tak dlouho a spolehlivě sloužit. V naší výrobě klademe důraz na používání pouze kvalitních materiálů. Myslíme si totiž, že vodovodní baterie by měla nejen dobře vypadat, ale být i robustní a trvanlivá. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují navíc vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německé asociace pro plyn a vodu (DVGW).

Součást dodávky
baliv kuchyňská vodovodní baterie KI-1186 N bílá
Připojovací hadice
Připevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Provedení:Páková baterie
Připojovací ventil:Ne
Typ připojení:Nízkotlaká armatura
Úspora vody:Bez funkce úspory vody
Sprcha na nádobí:bez sprchy na nádobí
Barva:Bílá
Vhodné pro montáž pod oknem:Ne
Otočné:Otočné
Armatura se senzorem:Bez senzoru
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,11 kg
Výška:15,3 cm
Šířka:5,2 cm
Hloubka:26,9 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru