GROHE QUICKFIX Páková dřezová baterie START DN 15 (304702430)
Číslo výrobku 6614945Popis výrobku
Číslo výrobku 6614945
Páková dřezová baterie Start s vysokou výpustí je opatřena povrchem GROHE Long-Life pro snadné čištění. Keramická kartuše s technologií GROHE SilkMove 28 mm zajišťuje přesný a hladký chod po celou dobu životnosti baterie. Nastavitelný omezovač průtoku šetří vodu a integrovaný omezovač teploty šetří energii.
Baterie je dodávána včetně montážního systému QuickMount pro instalaci bez použití nářadí.
Další vlastnosti:
- vysoká výpusť
- jednootvorová montáž
- otočná výpusť
- otočný úhel 150°
- vedení vody uvnitř - bez niklu a olova
- perlátor
- flexi připojovací hadičky 3/8"
Údaje výrobce
GROHE AG
Feldmühleplatz 15
40545 Düsseldorf
service.de@grohe.com
4005176782312
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Dřezová baterie |
| Typ připojení: | Vysokotlaká armatura |
| Úspora vody: | Bez funkce úspory vody |
| Sprcha na nádobí: | Bez spršky na nádobí |
| Barva: | Černá matná |
| Vhodné pro montáž pod oknem: | Ano |
| Otočné: | Otočné |
| Armatura se senzorem: | Bez senzoru |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,28 kg |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šířka: | 30,5 cm |
| Hloubka: | 47,5 cm |





















