baliv Stojánková páková dřezová baterie KI-1181 chromovaná, výška 19,1 cm
Číslo výrobku 6192231Popis výrobku
Číslo výrobku 6192231
Dřezová stojánková baterie má osvědčenou značkovou kartuši a směšovací trysku. Připojovací hadice jsou v souladu s aktuální legislativou pro pitnou vodu. Díky spršce na nádobí s délkou 1,5 m bude pro vás mytí nádobí jednoduché. Baterie je vhodná pro montáž na kuchyňský dřez. Díky ovládání jednou rukou lze snadno regulovat teplota vody a průtokové množství.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874206411
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Dřezová baterie |
| Typ připojení: | Standardní baterie (s 2 přípojkami) |
| Sprcha na nádobí: | Se sprchou na nádobí |
| Barva: | Chrom |
| Otočné: | Otočné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,80 kg |
| Výška: | 19,1 cm |
| Šířka: | 5,9 cm |
| Hloubka: | 28,0 cm |















