baliv Stojánková páková dřezová baterie KI-1170 chromovaná, výška 53 cm
Číslo výrobku 6026108Popis výrobku
Číslo výrobku 6026108
Dřezová baterie s osvědčenou značkovou kartuší a směšovací tryskou. Připojovací hadice jsou v souladu s aktuální legislativou pro pitnou vodu. Sprška na nádobí s 1,5 m dlouhou výsuvnou hadicí velmi usnadní práci. Baterie je vhodná pro montáž na kuchyňský dřez. Díky ovládání jednou rukou lze snadno regulovat teplota a množství vody.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874206510
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Vodovodní baterie do velkokuchyní |
| Typ připojení: | Standardní baterie (s 2 přípojkami) |
| Sprcha na nádobí: | Se sprchou na nádobí |
| Barva: | Chrom |
| Otočné: | Otočné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,70 kg |
| Výška: | 53,2 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 28,5 cm |

















