baliv Stojánková páková dřezová baterie chromovaná se sprškou KI-1050
Číslo výrobku 6026124Popis výrobku
Číslo výrobku 6026124
Chromovaná dřezová baterie se vzhledem nerezové oceli má osvědčenou značkovou kartuši a směšovací trysku. Připojovací hadice jsou v souladu s aktuální legislativou pro pitnou vodu. Díky spršce na nádobí s 1,50 m dlouhou výsuvnou hadicí se mytí nádobí stan
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874206633
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Dřezová baterie |
| Typ připojení: | Standardní baterie (s 2 přípojkami) |
| Sprcha na nádobí: | Se sprchou na nádobí |
| Barva: | Chrom |
| Otočné: | Otočné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,00 kg |
| Výška: | 29,7 cm |
| Šířka: | 26,3 cm |
| Hloubka: | 5,2 cm |





















