baliv Kuchyňská vodovodní páková baterie KI-1860 se sprškou, chrom
Číslo výrobku 6205546Popis výrobku
Číslo výrobku 6205546
baliv KI-1860 je kuchyňská vodovodní baterie v elegantním designu vhodná do velkých i malých kuchyní. Teplotu a průtok vody se jednoduše ovládá pomocí páky. Výtokové ramínko baterie je otočné o 360°. Baterie je navíc opatřena sprchou na nádobí, díky které dosáhnete zcela pohodlně a bez námahy na všechna místa dřezu. Rozměr (v x š) 51,5 x 28,9 cm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874206763
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Vodovodní baterie do velkokuchyní |
| Typ připojení: | Standardní baterie (s 2 přípojkami) |
| Sprcha na nádobí: | Se sprchou na nádobí |
| Barva: | Chrom |
| Otočné: | Otočné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,05 kg |
| Výška: | 51,5 cm |
| Šířka: | 28,9 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |













