baliv Kuchyňská vodovodní baterie páková KI-1861 se sprchou černá chrom
Číslo výrobku 6205538Popis výrobku
Číslo výrobku 6205538
Díky elegantnímu designu se stane kuchyňská vodovodní baterie atraktivním prvkem ve Vaší kuchyni. Kuchyňskou vodovodní baterii ovládáte pohodlně jednou rukou a snadno regulujete průtokové množství a teplotu vody. Při umývání nádobí dosáhnete zcela pohodlně a bez námahy na všechna místa ve dřezu. Výtokové ramínko vodovodní baterie je otočné o 360°.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874206756
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Vodovodní baterie do velkokuchyní |
| Typ připojení: | Standardní baterie (s 2 přípojkami) |
| Sprcha na nádobí: | Se sprchou na nádobí |
| Barva: | Chrom |
| Otočné: | Otočné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,59 kg |
| Výška: | 46,5 cm |
| Šířka: | 28,1 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |





















