baliv Kuchyňská vodovodní baterie páková KI-1831 černá matná
Číslo výrobku 6205512Popis výrobku
Číslo výrobku 6205512
Díky elegantnímu designu se stane kuchyňská vodovodní baterie atraktivním prvkem ve Vaší kuchyni. Kuchyňskou vodovodní baterii ovládáte pohodlně jednou rukou a snadno regulujete průtokové množství a teplotu vody. Při umývání nádobí dosáhnete zcela pohodlně a bez námahy na všechna místa ve dřezu. Výtokové ramínko vodovodní baterie je otočné o 360°.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874206732
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Provedení: | Vodovodní baterie do velkokuchyní |
| Typ připojení: | Standardní baterie (s 2 přípojkami) |
| Barva: | Černá |
| Otočné: | Otočné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 880 g |
| Výška: | 33,4 cm |
| Šířka: | 5,1 cm |
| Hloubka: | 21,7 cm |



















