baliv Kuchyňská vodovodní baterie KI-5071 N chromovaná-černá

Číslo výrobku 5529771

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Jednopákové baterie

Popis výrobku

Číslo výrobku 5529771

Kuchyň je duší vašeho domova - zde nejen vaříte a jíte, zde se také smějete a slavíte, hádáte a udobřujete. Zkrátka - zde se odvíjí váš život. Proto je pro nás důležité, abyste se tu cítili obzvláště dobře. Naše kuchyňská vodovodní baterie KI-5071 N vás bude spolehlivě provázet turbulentními všedními dny. Klademe velký důraz na to, aby naše vodovodní baterie slučovala kvalitu, design a funkčnost a mohla vám tak dlouho a spolehlivě sloužit.

baliv - stvořena pro život
Tato kuchyňská vodovodní baterie je pro vás přesně to pravé, pokud máte bojler nebo ohřívač umístěný pod dřezem. Jedná se totiž o nízkotlakou baterii, koncipovanou tudíž speciálně pro beztlaké zásobníky teplé vody. Nápaditý design vytvoří z této baterie atraktivní prvek ve vaší kuchyni. Díky svému matně černému vzhledu vypadá obzvláště elegantně. Vzhledem k tomu, že horní část výtokového ramínka a páky je v barvě chromu, vzniká pěkný černostříbrný kontrast. Páka k nastavování teploty vody vám padne díky svému širokému a zaoblenému tvaru velmi příjemně do ruky. Ale jen krásný vzhled nám nestačí. Chceme, aby naše vodovodní baterie dokázala čelit požadavkům reálného světa a usnadňovala vám váš každodenní život.
Výtokové ramínko vodovodní baterie můžete otáčet o 360°. Dosáhnete tak pohodlně na všechna místa ve dřezu, což usnadní jeho čištění. Je extra vysoké, díky čemuž získáte mezi výtokovým ramínkem vodovodní baterie a dřezem dostatek místa. Získáte tak velkou volnost pohybu, například při mytí nádobí nebo napouštění vody do vysokých nádob.

Protože chcete kuchyň, která vám dlouho vydrží
V naší výrobě klademe přirozeně důraz na používání pouze kvalitních materiálů. Je pro nás důležité, aby vodovodní baterie vypadala nejen dobře, ale byla i robustní a trvanlivá. Jako materiál volíme proto solidní mosaz. Hezký vzhled propůjčuje vodovodní baterii černě lakovaný, příp. chromovaný povrch. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují proto vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německého plynárenského a vodárenského svazu (DVGW). A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že pětiletá záruka je pro nás samozřejmostí.

Voda teče obratem ruky
Vodovodní baterie obsahuje směšovací trysku, která vytváří pěkně měkký proud vody. Kromě toho jsme pro vás zabudovali kvalitní kartuš s keramickými těsnicími kroužky - po montáži to můžete hned spustit. A abyste se nemuseli s montáží moc dlouho zdržovat, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat.

Obsah dodávaného balení
baliv kuchyňská vodovodní baterie KI-5071 N
připojovací hadičky
upevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Provedení:Páková baterie
Připojovací ventil:Ne
Typ připojení:Nízkotlaká armatura
Úspora vody:Bez funkce úspory vody
Sprcha na nádobí:bez sprchy na nádobí
Barva:Chrom-černý
Vhodné pro montáž pod oknem:Ne
Otočné:Otočné
Armatura se senzorem:Bez senzoru
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:2,10 kg
Výška:27,0 cm
Šířka:10,7 cm
Hloubka:23,1 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru